KONST / Litografier / Färglitografi 14246397

nr 1424 6397

Cecilia B Gröning

(f. 1954), Sverige

"Confetti di primavera". Signerad, numrerad 126/150. Färglitografi, bildmått: 60x82, yttermått inklusive ram: 81x101 cm

Cecilia B Gröning, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 19:36:53

Cecilia B Gröning

Läs mer om Cecilia B Gröning